Ocenění úspěšných žáků

07. 06. 2019     sekce: Úspěchy žáků     autor: Radomír Habermann     tisk: tisk článku

Město Hranice již tradičně zve nejúspěšnější žáky jednotlivých hranických škol do krásných prostor hranického zámku, aby jim poděkovalo za píli, aktivitu a nadšení, které vyústily v úspěchy ve vědomostních i sportovních úspěších. Vzhledem ke zkrácenému školnímu roku proběhlo ocenění žáků naší školy již ve čtvrtek 6.6.2019.

Slavnostním aktem provázeli vedoucí odboru školství, pan Vojtěch Bušina, a paní Vrtalová, jež koordinuje občanské záležitosti. Šíře úspěchů našich žáků byla i letos velká, za což patří poděkování jim samotným, poněvadž bez svého úsilí by nikdy nedosáhli takových úspěchů. Poděkování patří i rodičům za podporu jejich dětí a také učitelům, kteří provázejí děti kouzlem vzdělávání. Žáci byli úspěšní v oborech informačních technologií, v matematických soutěžích, v přírodovědných olympiádách, ve výtvarných soutěžích a také ve sportovních kláních. Blahopřejeme a děkujeme!

Oceněni byli následující žáci: Adler Pavel, Andrys Štěpán, Bartoš Zdeněk, Bartošová Zuzana, Dušánek Jiří, Fedor Jan, Fedorová Eliška, Gomolová Natálie, Habermannová Tereza, Hawiger Štěpán, Hendrych Šimon, Hladíková Linda, Horníková Nela, Húdková Hana, Húdková Petra, Jahnová Julie, Jakel Patrik, Kamidra Jan, Krejčiříková Tereza, Kočnarová Lucie, Koláček Petr, Koláčková Julie, Kostka Jan, Kostruchová Adéla, Kubát Adam, Kozák Radek, Kulička Jan, Lekešová Dominika, Lýsek David, Lýsková Agnese, Macháňová Natálie, Minaříková Nikola, Molnár Martin, Nagy Daniel, Pavlová Klára, Pecha Robin Oliver, Plesník Jakub, Polnischová Laura, Richter Tomáš, Ryparová Adéla, Smékalová Viktorie, Sutorová Aneta, Šimková Karolína, Tománková Anna, Wojkovský Jiří.

V rámci ocenění žáků děkuje město za dlouholetou kvalitní pedagogickou práci i pedagogům. Letos ocenění města získala paní Agneša Heinzová, dlouholetá vynikající učitelka nejen na ZŠ Šromotovo. Čas ji bohužel odvál do vzdálenějších míst a proto si ocenění nemohla převzít osobně. Takže aspoň na dálku, děkujeme moc a ať se Vám daří.

Autor fotografií: Ing. Petr Bakovský